Uncategorized @et Mis juhtub pärast doping steroidide kasutamise lõpetamist?

Mis juhtub pärast doping steroidide kasutamise lõpetamist?

Paljud noored kardavad lõpetada testosteroonikuuri võimaliku füüsilise vormi ja spordi tulemuste kadumise pärast. Seetõttu venitavad nad pikalt ning teevad sellega vaid keerulisemaks oma võimalusi kiiremaks taastumiseks. Ma ei poolda hormoonide tarbimise järsku lõpetamist, kuna see lõpeb tavaliselt halvasti.
Nendel juhtudel näen arstina eesmärki selles, et vähendada patsiendi kõrvaltoimete ja võõrutusnähtude taset. Et inimesel oleks kõige mugavam ja sujuvam väljumine ravikuurist. Et ei kaasneks tagasilangusi üldises seisundis. Et hoida keha maksimaalset lihasmassi ja mitte kaotada kõike, mida on pikalt vere ja higiga üles töötatud. Teatud tagasilangus tuleb nii massis kui ka psühholoogilises seisundis. Ei tasu lohutada end illusiooniga, et hea enesetunne jääbki püsima, nagu see oli 1–2 grammi testosterooniga nädalas. Meie ülesanne on kergendada seda üleminekut ravimite abil ja suurendada võimalusi dopingaine lõpetamiseks.
Taastumine pärast võimsaid ravikuure võib olla pikk. Teraapia testosteroonikuuri või õigesti lõpetatud anaboolsete steroidide kuuri järel võib kesta neljast nädalast 3–6 kuuni. Anaboolsete steroidide dopingkuurid tasuks alati pigem ära lõpetada ja see otsus on tervislikum, kui jätkata igavest kuuri ja kahjustada organismi.

Related Post