Uncategorized @et Kuidas suurendada oma ellujäämise võimalusi koroonaviirusega (Covid)?

Kuidas suurendada oma ellujäämise võimalusi koroonaviirusega (Covid)?

Räägime tänase päeva aktuaalseimast teemast koroonaviiruse (covidi) pandeemia ajal: Kuidas suurendada oma ellujäämise võimalusi koroonaviirusega (Covid)? Oma kogemuse põhjal räägin, mida ma tegin selleks , et võimalikult kergelt läbipõdeda covidi ja missugused on üldiselt uuringu andmed.

Nii, et 2 vaktsini doosi ei aidanud ja haigestusime kogu perega. Kõik, kes ei usu, et haigusesse võib surra, soovitan vaadata statistikat. Igas vanuserühmas on teatud protsent surnuid. Pärast projetseerige enda peale ja mõelge, miks just teie ei peaks sellesse viirusesse surema? Oma kaebuste põhjal, ehk siis väsimuse ja 50-60% jõu kaotuse põhjal ,võin öelda, et usun tõesti selle haigusesse surmavasse potentsiaali. Tegin ka katse ja läksin ägeda faasi ajal oma kodusesse jõusaali:

Tulemus: Lamades surumine langes 150kg-lt 80-le. Jõutõmmes langus 200kg-lt 90kg-le. Üle 50kg tangiga kükke ma teha ei suutnud. Peale kahte tabamust poksikotile, köhisin 30 minutit. Arvestades seda, et rahuolekus covidi ajal mul köha ei olnud.

Mida siis võiks teha, et suurendada oma ellujäämise võimalusi covidisse haigestumise puhul. Alustame ettevalmistustöödega, millega oleks pidanud alustama juba enne pandemiat või võiks esineda sinu dzentelmeni eluviisis alati:

-terve kehakaal ja keha proportsioonid/koostis. Slimmy FAT ei ole terve.

-tervislik toitumine

-spordiga tegelemine ja hea füüsiline vorm

-halbade harjumuste puudumine, eriti see puudutab suitsetamist.

-normaalne testosterooni tase. Meestel madala testosterooni tasemega on haiguse tüsistused kehvemad ja võimalus sattuda intensiivravi osakonda on suurem. Covid infektsiooniga langeb sageli mees suguhormooni tase veelgi, mis osaliselt selgitab paha väsimust meestel.

Haiguse ajal:
-D-vitamiini tarbimine, selle tase peaks olema kõrgem kui normi alampiir.

-tsingiga toidulisand

-vitamiin C , normaalsetes doosides

-inhalatsioon füsioloogilise lahusega

-hea hapnikutaseme hoidmine, jalutamine värskes õhus

-vältida pikaajalist paigal istuva või lamavat asendit. Covid põhjustab trombe, mäletate?

-vältida alkoholi ja üleüldist organismi üleväsimist ja koormitamist

-optimeerida taastumist: hea pikk uni, normaalne unirütm.

Head paranemist ja pandeemia lõppu!

Related Post