Uncategorized @et Koduvägivalla kasv karantiini ajal

Koduvägivalla kasv karantiini ajal

Avaldan oma arvamust seoses koduvägivalla kasvuga Covid karantiini ajal.
Ilmselgelt võite sellega mitte nõustuda. Siin ei hakka tõstma teemat, mida peab tegema meestega, kes lööb naisi ja veelgi halvem lapsi.

Arvan, et inimesed abielluvad või astuvad suhtesse sageli mõtlematult: nad ei eel kontrolli ega tunne oma partnerit hästi. Veelgi hullem, kui selliste inimestega sünnivad lapsed, loodetakse, et kõik loksub iseenesest paika ja saab korda, teisisõnu möödub iseenesest. Igasugune armastus esimesest silmapilgust, „oma“ inimese tunne on muidugi hea ega sega kogu teine teise tundmise või õpimise protsessi.
1. Minu arvates on suhte hea esimeseks prooviks on reis kuhugi kaugele ainult kahekesi ja ainult mõlema teenitud rahaga. Sageli tekkivad rasked olukorrad reisi ajal, mis nõuavad stressi tolerantsust ja adekvaatset mõistmist.

2. Elamine ühel elamispinnal ainult kahekesi ja ainult oma raha eest.

3. Proovilepanek on ka inimese võimekus toita oma perekonda ja võime teenida oma perekonna jaoks, kusjuures see puudutab nii mehi kui ka naisi. Selle täitmine on 100%-l juhtudest kohustuslik. Kontrollimise aja kestvus pole oluline, kuid see ei saa olla lühike.

4. Samuti on hea õppida oma partnerit tundma nii kaines kui ka purjus olekus, et oleks teada, mida oodata. On ilmselge, et kui inimene on ebastabiilne, ohtlik ja kuri, siis ma väldiksin ühist tulevikku temaga.
Väga lihtsad ja tõhusad meetodid minu arvates.

Need on nipid uroloogililt psühhologilisel teemal.

Related Post

Kas testosterooni asenudsteraapia (TRT) on koroonaviiruse ajal ohtlik?Kas testosterooni asenudsteraapia (TRT) on koroonaviiruse ajal ohtlik?

Kuna koroonaviirusesse haigestumus maailmas kasvab, tekib pidevalt ka uusi teaduslikke materjalehaiguse prognoosi osas erinevate tervislike seisundite korral. Käsitleme koroonaviiruse mõju inimestele, kes saavad testosterooni ravi.Uuringu tulemuste põhiselt, normaalse testosterooni omamine